0(541) 916 26 88

Aykurt Nakliyat Kuruluşudur.

info@duzceaydinnakliyat.com

 

HAKKIMIZDA

 

 

 

Düzce Aydın Nakliyat olarak yüksek kalitede bir hizmet vermekteyiz. Tüm elemanlarımız profesyoneldir. Taşıma alanındaki tecrübemizle birlikte taşımacılık alanında kişisel ve kurumsal bir hizmet sunuyoruz. İşimizi daima günün koşullarına ve müşteri memnuniyeti ekseninde geliştirme gayreti içerisindeyiz.

 

Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir. Taşımacılık hizmetini hızlı, güvenilir ve uygun ödeme koşulları dahilinde sunmak için büyük bir özveride bulunuyoruz. Yaptığımız her hareket planlı ve organize bir şekilde gerçekleştirilir.

 

K3 Yetki belgeli olan Firmamız, başta evden eve olmak üzere her türlü taşımacılık işini güvenle yoğurarak yerine getirirken, müşterinin memnuniyeti esas alınarak profesyonel nakliyecilik anlayışıyla nakliyecilik sektörüne yeni bir anlam kazandırmıştır.

 

Bizi saygıdeğer, güvenilir ve kişisel ihtiyaçlara göre esnek hizmet sunan bir şirket haline getiren, taşımacılık alanında kazanmış olduğumuz deneyimler ve tecrübelerdir. Şirketler ve aileler için yenilikçi, düşük maliyetli taşıma hizmetleri sunmaktayız. Taşıma işiniz şehir içi veya şehirdışı  olsun farketmez, deneyimli çalışanlarımız ve uzmanlarımız her türlü nakliye işinin altından kalkabilecek kapasiteye sahiptir.

 

Taşıma planınızı yapmadan önce planınızın artılarını ve eksilerini görmeniz açısından bize danışın.

 

Bu Bir Aykurt Nakliyat Kuruluşudur.

Düzcede Kurulu Firmamız Evden Eve ve İlden ile Taşımacılık Sektöründe Hizmet Vermektedir.

Kültür Mah. İbrahim Müteferrika Sok. No:257  Merkez / Düzce

 

info@duzceaydinnakliyat.com

0(380) 512 05 47

0(535) 207 72 94

0(541) 916 26 88

ÖZAY

Copyright © 2016 Aydın Nakliyat